Dzień dobry, tu Laito!

Laito - internet światłowodowy

Markę Laito – internet światłowodowy – nasi abonenci znają od ponad 20 lat jako KampinosTelco oraz IBS. Obie firmy połączyły jednak w 2020 r. siły i powstała nowa marka –Laito, dająca jeszcze większe korzyści dla naszych odbiorców.

Firmy KampinosTelco oraz IBS działały niezależnie już od 2002 r. Z czasem stało się jasne, że połączenie obu zespołów, wymiana doświadczeń w zakresie nowych rozwiązań i technologii oraz wspólne rozwijanie i obsługa bieżących procesów i sieci, zapewnią jeszcze wyższą jakość wszystkich naszych usług i pozwalają nowym użytkownikom cieszyć się z dostępu do najnowocześniejszych technologii szerokopasmowego internetu.

Laito – internet światłowodowy jest już obecny na terenie gmin Izabelin, Jabłonna, Legionowo, Łomianki, Raszyn, Serock i Ząbki. Sprawdź, gdzie już teraz oferujemy swoje usługi internetu światłowodowego sprawdzając aktualne mapy zasięgów internetu Laito.

Tworzymy i rozwijamy własną, nowoczesną sieć opartą na kablach światłowodowych. Dzięki temu docieramy tam, gdzie inni operatorzy często nie proponują swoich usług! Oferujemy łącza intrernetowe o szybkości od 200 Mbps do 800 Mbps, bez limitu przesyłu danych. Możemy również uruchomić łącza niestandardowe o jeszcze większych możliwościach technicznych.

Prócz internetu szerokopasmowego oferujemy również telefony i telewizję cyfrową w pakietach, które dopasujemy do potrzeb każdego. Klientom korporacyjnym zapewniamy pełny zakres obsługi IT, w tym usługi w chmurze. Wyróżnia nas profesjonalny serwis techniczny 24/7!

Zależy nam, by sprawniej odpowiadać na Twoje potrzeby. Dajemy Ci propozycje, która spełniają oczekiwania. Skomponuj w Laito swój własny pakiet, korzystając z konfiguratora oferty.