Internet światłowodowy w Ząbkach

Laito - światłowód Ząbki

Dzień dobry, tu Laito! Witamy mieszkańców Ząbek!

Pierwsi mieszkańcy Ząbek już korzystają z szerokopasmowego internetu, telewizji kablowej oraz telefonów dla odbiorców indywidualnych lub firm, które znajdują się w ofercie Laito. Jest to możliwe, ponieważ tworzymy teraz na terenie Ząbek własną infrastrukturę sieci internetu światłowodowego.

Swoim zasięgiem obejmujemy cały teren Ząbek. Oferujemy szybkie, stałe i pewne połączenie z siecią internetową. Dzięki temu, że tworzymy i rozwijamy własną, nowoczesną sieć opartą na kablach światłowodowych jesteśmy w stanie dotrzeć tam, gdzie inni operatorzy często nie proponują swoich usług! Działamy lokalnie, łączymy globalnie!

Proponujemy łącza intrernetowe o szybkości od 200 Mbps do 800 Mbps, bez limitu przesyłu danych. Możemy również uruchomić łącza niestandardowe o jeszcze większych możliwościach technicznych.

Zapraszamy do grona naszych abonentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą internetu światłowodowego i skomponowania własnego pakietu na https://laito.pl/oferta/, do kontaktu telefonicznego (+48) 885 222 888 lub e-mailowego: info@laito.pl.

Do niedawna Abonenci Laito znali nas pod nazwami KampinosTelco oraz IBS. To dwie firmy, które od blisko 20 lat funkcjonują na rynku lokalnych dostawców szerokopasmowego internetu. Od 2020 r. połączyliśmy siły, a nowa marka Laito oznacza jeszcze większe korzyści dla naszych Odbiorców.

Jesteśmy obecni na terenach gmin: Izabelin, Jabłonna, Legionowo, Łomianki, Raszyn i Serock. Teraz witamy również mieszkańców Ząbek, proponując dostęp do najnowszych technologii światłowodowych i internetu praktycznie bez limitów i ograniczeń.

Laito – światłowodzimy!